|

Top 10

  1. 25 lat niewinności. Sp...
KEI

Cinema program "W ukryciu" in Kielce

No showtimes for movie "W ukryciu" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster W ukryciu

Runtime: 102 min.
Production: Polska , 2013
Release Date: 26 December 2013
Distribution: Monolith

Directed by: Jan Kidawa-Błoński
Cast: Julia Pogrebińska, Magdalena Boczarska, Tomasz Kot

Thriller erotyczny "W ukryciu" w reż. Jana Kidawy-Błońskiego to opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Intensywna, pełna napięcia i erotyki relacja dwóch kobiet, chwilami dławi w gardle, bezwstydnie wywołuje gęsią skórkę na ciele. Kobiecość w każdym kadrze!
Radom lata 40.. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym, jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę. Dopuszcza się kłamstw, więzi Ester w swoim domu utrzymując, że nadal trwa wojna, więc ta musi pozostać w ukryciu.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
211 votes. | Rate movie

Movie trailer: W ukryciu

Your comments

Ed 9. January 2014, 21:51

Film bardzo dobry , świetnie zrealizowany, trzyma cały czas w napięciu. Zgodzę się że erotyka nie dominuje w tym filmie , wg mnie pokazuje raczej jak tragiczne zdarzenia typu wojna potrafią ektremalnie wypaczyć ludzkie uczucia. Aktorzy spisali się na medal a role męskie są równie dobre jak kobiece. Bardzo polecam jako nie lekką ale bardzo dobrą rozrywkę.

Iwona 28. December 2013, 19:36

Super film.. Bardzo dynamiczna akcja, trzyma w napięciu. Erotykim bym go nie nazwała na pewno, zdecydoanie jest to thriller. Magdalena Boczarska zagrała świetnie. Polecam, warto zobaczyć.

Ja_cool 28. December 2013, 9:27

Film nawet OK. Ale ciężko się go odbiera. Można było jeszcze trochę nad nim popracować. Stwierdzenie, że jest pełen erotyki i kobiecości jest mocno przesadzone. Nie czuć klimatu filmów tego gatunku (chociażby "BEZ WSTYDU"). Pozytywy: świetna gra Magdaleny Boczarskiej, gra i uroda;-) Julii Pogrebińskiej. Szkoda, że tak krótko grał Krzysztof Stroiński i trochę mało Tomasz Kot no, ale taki był scenariusz. Za całokształt: 6/10.
p.s.
W pierwszych kadrach widać chodniki z kostki wibroprasowanej;-)

Add new comment W ukryciu

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

24 September
17 September
10 September

Coming soon

1 October
8 October
15 October
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl