|

Wasze hity

KEI

Od soboty 20 marca do 18 kwietnia kina są zamknięte

W związku z pandemią COVID-19, rząd zdecydował o ponownym zamknięciu wszystkich kin.

Planowane ponowne otwarcie kin od 19 kwietnia..

Dracula: historia nieznana

Dracula Untold
Reżyseria: Gary Shore

Repertuar filmu "Dracula: historia nieznana" w Kielcach

Brak repertuaru dla filmu "Dracula: historia nieznana" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Dracula: historia nieznana
Tytuł oryginalny: Dracula Untold
Czas trwania: 92 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: akcja / dramat / fantasy
Premiera: 17 października 2014
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Gary Shore
Obsada: Luke Evans, Dominic Cooper, Sarah Gadon

O czasu, kiedy postać Draculi po raz pierwszy oczarowała widzów mija prawie 100 lat, a studio, które wprowadziło ten gatunek filmowy na ekrany kin ponownie ożywia nieśmiertelną legendę. W filmie Dracula Historia nieznana, LUKE EVANS (Szybcy i wściekli 6, Hobbit) z człowieka, którego historia zna pod imieniem Wład Palownik, przemienia się w obdarzonego potężną mocą, nieśmiertelnego Draculę.

Jest rok 1462. Transylwania cieszy się długim okresem pokoju pod panowaniem sprawiedliwego i zaprawionego w bojach władcy, Włada III, księcia Wołoszczyzny i jego ukochanej, dzielnej żony Mireny (SARAH GADON – Niesamowity Spider Man2). Wspólnie zapewniają oni pokój i chronią podwładnych przed potężnym Imperium Osmańskim.

Kiedy jednak sułtan Mehmed II (DOMINIC COOPER – Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie) żąda, aby 1000 wołoskich chłopców – w tym syn Włada, Ingerasa (ART PARKINSON – Gra o tron) – odebrano rodzicom i zmuszono do pełnienia służby w jego armii, Wład musi podjąć decyzję: zrobić to, co jego ojciec i oddać syna sułtanowi albo zwrócić się o pomoc do potwora i poświęcić własną duszę.

Wład udaje się w podróż na Górę Złamanego Kła, gdzie spotyka demona (CHARLES DANCE – Gra o tron) i zawiera faustowski układ – zostanie obdarzony siłą 100 ludzi, szybkością spadającej gwiazdy i mocą zdolną zmiażdżyć wrogów, w zamian jednak pojawi się w nim nieodparte pragnienie picia ludzkiej krwi. Jeśli w ciągu trzech dni będzie w stanie mu się oprzeć, powróci do dawnej postaci, jeśli nie, do końca swoich dni pozostanie w ciemnościach żywiąc się krwią i niszcząc wszystko, co jest mu drogie.Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 23 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Dracula: historia nieznana

Wasze opinie

Marta 27. października 2014, 12:58

Film całkiem OK. Na pewno lepszy niż się spodziewałam, szłam z nastawieniem na "kolejny film o wampirach albo zombie", na szczęście nie:). Dobry pomysł na scenariusz. Warto dodać, że można tu oglądnąć naszego Jakuba Gierszała (Sala Samobójców, Yuma, Wszystko, co kocham) w nie epizodycznej roli:)

W.Glanc i Eustachy 24. października 2014, 22:07

Potwierdzam że warto. Film jest spoko. Oczywiście ma kilka minusów [mędzy innymi brak ciemno-mrocznego napięcia] ale jest duża frajda zawiesić oko na widokach w stylu władcy pierścieni i na pojedynkach :)

ciekawy nowości 23. października 2014, 11:23

A mi się właśnie bardzo podobał. NOWE OBLICZE KSIĘCIA CIEMNOŚCI - dobra gra aktorska i dobre efekty specjalne. W końcu coś innego niż stary dracula wyskakujący z trumny w swojej wykrochmalonej pelerynie z zębami jak młody nietoperz gacek. Na ten film warto wybrac się do kina ja byłem i nie żałuję.

Toć to ja 18. października 2014, 19:04

Jedna wielka kiszka.

Ja_cool 18. października 2014, 7:12

Do oglądnięcia. 5-6/10. Trochę za krótki. Można z tego było zrobić 2 dłuższe części

Dodaj nowy komentarz Dracula: historia nieznana

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

Zapowiedzi

7 maja
14 maja
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin