|

Wasze hity

  1. Sound of freedom. Dźwi...
  2. Mavka i strażnicy lasu...
  3. Raport Pileckiego
  4. Oppenheimer
  5. O psie, który jeździł ...
  6. Barbie
  7. Zielona granica

Podwójny kochanek

L'amant double
Reżyseria: Francois Ozon

Repertuar filmu "Podwójny kochanek" w Kielcach

Brak repertuaru dla filmu "Podwójny kochanek" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Podwójny kochanek
Tytuł oryginalny: L'amant double
Czas trwania: 107 min.
Produkcja: Francja/Belgia , 2017
Gatunek: dramat / romans / thriller
Premiera: 25 sierpnia 2017
Dystrybutor filmu: Gutek Film

Reżyseria: Francois Ozon
Obsada: Marine Vacth, Jeremie Renier, Jacqueline Bisset

Nie daj się zwieść pozorom.

„Podwójny kochanek” to perfekcyjnie zrealizowany zmysłowy thriller, którym twórca „Basenu”, „Młodej i pięknej” oraz „5×2″ powraca w szczytowej formie i podejmuje przewrotną grę z widzem. Światowa krytyka przyrównała najnowszy film François Ozona do wczesnych filmów Romana Polańskiego, takich jak „Dziecko Rosemary” czy „Wstręt”. Zwroty akcji i napięcie, jakie osiąga w swoim filmie francuski reżyser, sprawiły, że „Podwójny kochanek” spotkał się z entuzjastyczną reakcją widzów festiwalu w Cannes.

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Film jest przeniesioną we francuskie realia ekranizacją kryminalnej powieści „Lives of the Twins” Joyce Carol Oates, napisanej pod pseudonimem Rosamond Smith. Porusza ulubione tematy amerykańskiej pisarki: tajemnic ludzkiej natury, seksu i mrocznych stron osobowości.Średnia ocena: 3.0
rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0
Oceniono 24 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Podwójny kochanek on IMDb

Trailer filmu: Podwójny kochanek

Wasze opinie

joanna 19. września 2017, 9:29

Niezwykły i z całą pewnością nie dla przeciętnego zjadacza popcornu...Pełna niepokoju - trochę szkatułkowa opowieść... sceny erotyczne wyrafinowanie piękne...pozostaje długo pod zamkniętymi powiekami...

nuda 3. września 2017, 13:28

Ten film to raczej dramat. Nie polecam. Nuda, której nawet sceny erotyczne nie rekompensują. Akcja na poziomie thrillera klasy C. Zwrotów akcji czy napięcia w tym filmie nie zobaczysz.

dromar 31. sierpnia 2017, 10:54

Słaby film o zagmatwanej akcji...trochę scen erotycznych, słaba gra aktorów, może za wyjątkiem głównej Chloe.. ale ją broni młody wiek, nie gra aktorska. Od połowy filmu myślałem o wyjściu, ale siedziałem na końcu rzędu... Szkoda czasu..

polcia 28. sierpnia 2017, 15:53

Trudne kino,wymykające się z oceny realiów codziennego życia.Nie zachwyciła mnie intryga opowiedziana w filmie,ocena 5/10.

Nascosta 26. sierpnia 2017, 9:11

Rozczarowanie. Zmysłowość i erotyka, którymi film jest nasycony, nie służą niczemu innemu, niż ich pokazaniu. Fabuła momentami ociera się o śmieszność. Po zakończeniu seansu pozostaje nieodpowiedziane pytanie: "no i co?".

Dodaj nowy komentarz Podwójny kochanek

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 września
15 września
13 września
8 września

Zapowiedzi

29 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin