|

Wasze hity

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Profil: ko-kos

Komentarze do filmów:

Czarownica (2005) 19. października 2005, 9:09 ko-kos

Serial o serialu...
Czarownica to film bez żadnych większych filmowych wartości skłaniających widza do mówienia pozytywnie o tej ekranizacji. Jest to film zrealizowany jakby zamierzano nakręcić 2-godzinny monotonny serial opowiadający o czarownicy występującej w serialu, aktorzy w filmie są beznadziejni, nie pokazują żadnej sztuki aktorskiej, grają bez wdzięku, z całym szacunkiem dla Nicole Kidman. Film niepokazuje nic, jest pusty, nudna przeciągana fabuła, a tyle kasy, którą na to przedsięwzięcie przeznaczono to chyba gaża dla Kidman, a może po prostu za dobre nazwisko promujące ten film.

Wallace i Gromit: Klątwa królika 19. października 2005, 9:08 ko-kos

Plastelinowy horror....
Niesamowity i bardzo oryginalny film, opowiadający o dwóch odwiecznych przyjaciołach (człowieku i psie), którzy ratują warzywa w ich mieście przed szkodnikami, w tym przypadku są to króliki, które uniemożliwiają odpowiednie warunki warzywom do rośnięcia, aby zwyciężyć w konkursie warzywnym . Wśród mieszkańców trwa wyścig szczurów o jak najlepsze plony dające zwycięstwo w konkursie.
Zachwyca plastelinowy świat i plastelinowa opowieść , którą cały czas widzimy na ekranie, a w niej kryminalna intryga rodem z horroru. Uwagę przyciąga głównie fakt, że film został stworzony „na podstawie” plasteliny, wszyscy patrzą z zachwytem na dokładność bohaterów, ich mimikę, otoczenie. To właśnie jest atut tego filmu, który daje dużą szanse przebicia. Dodając jeszcze zabawną fabułę nie zbyt ambitną ale wciągającą i oryginalna, ciekawe charaktery bohaterów, klimat rodem z horroru - hicior murowany. Uroku filmowi dodają też odbite linie papilarne na niektórych plastelinowych figurkach, które świadczą o ciężkiej pracy twórcy tego dzieła, a nei prostszej komputerowej animacji, nic tylko podziwiać i pójść do kina.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 maja
15 maja

Zapowiedzi

1 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin