|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Dywizjon 303
  3. Serce nie sługa
  4. 7 uczuć
  5. Planeta singli 2
  6. Zimna wojna
  7. Kler
KEI

Profil: ko-kos

Komentarze do filmów:

Czarownica (2005) 19. października 2005, 11:09 ko-kos

Serial o serialu...
Czarownica to film bez żadnych większych filmowych wartości skłaniających widza do mówienia pozytywnie o tej ekranizacji. Jest to film zrealizowany jakby zamierzano nakręcić 2-godzinny monotonny serial opowiadający o czarownicy występującej w serialu, aktorzy w filmie są beznadziejni, nie pokazują żadnej sztuki aktorskiej, grają bez wdzięku, z całym szacunkiem dla Nicole Kidman. Film niepokazuje nic, jest pusty, nudna przeciągana fabuła, a tyle kasy, którą na to przedsięwzięcie przeznaczono to chyba gaża dla Kidman, a może po prostu za dobre nazwisko promujące ten film.

Wallace i Gromit: Klątwa królika 19. października 2005, 11:08 ko-kos

Plastelinowy horror....
Niesamowity i bardzo oryginalny film, opowiadający o dwóch odwiecznych przyjaciołach (człowieku i psie), którzy ratują warzywa w ich mieście przed szkodnikami, w tym przypadku są to króliki, które uniemożliwiają odpowiednie warunki warzywom do rośnięcia, aby zwyciężyć w konkursie warzywnym . Wśród mieszkańców trwa wyścig szczurów o jak najlepsze plony dające zwycięstwo w konkursie.
Zachwyca plastelinowy świat i plastelinowa opowieść , którą cały czas widzimy na ekranie, a w niej kryminalna intryga rodem z horroru. Uwagę przyciąga głównie fakt, że film został stworzony „na podstawie” plasteliny, wszyscy patrzą z zachwytem na dokładność bohaterów, ich mimikę, otoczenie. To właśnie jest atut tego filmu, który daje dużą szanse przebicia. Dodając jeszcze zabawną fabułę nie zbyt ambitną ale wciągającą i oryginalna, ciekawe charaktery bohaterów, klimat rodem z horroru - hicior murowany. Uroku filmowi dodają też odbite linie papilarne na niektórych plastelinowych figurkach, które świadczą o ciężkiej pracy twórcy tego dzieła, a nei prostszej komputerowej animacji, nic tylko podziwiać i pójść do kina.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

16 listopada
9 listopada
2 listopada

Zapowiedzi

23 listopada
29 listopada
30 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin