|

Wasze hity

  1. Czarna wdowa
  2. Cruella
  3. La Gomera
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

W ukryciu


Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński

Repertuar filmu "W ukryciu" w Kielcach

Brak repertuaru dla filmu "W ukryciu" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu W ukryciu

Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Polska , 2013
Premiera: 26 grudnia 2013
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Obsada: Julia Pogrebińska, Magdalena Boczarska, Tomasz Kot

Thriller erotyczny "W ukryciu" w reż. Jana Kidawy-Błońskiego to opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Intensywna, pełna napięcia i erotyki relacja dwóch kobiet, chwilami dławi w gardle, bezwstydnie wywołuje gęsią skórkę na ciele. Kobiecość w każdym kadrze!
Radom lata 40.. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym, jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę. Dopuszcza się kłamstw, więzi Ester w swoim domu utrzymując, że nadal trwa wojna, więc ta musi pozostać w ukryciu.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 211 razy. | Oceń film

Trailer filmu: W ukryciu

Wasze opinie

Ed 9. stycznia 2014, 21:51

Film bardzo dobry , świetnie zrealizowany, trzyma cały czas w napięciu. Zgodzę się że erotyka nie dominuje w tym filmie , wg mnie pokazuje raczej jak tragiczne zdarzenia typu wojna potrafią ektremalnie wypaczyć ludzkie uczucia. Aktorzy spisali się na medal a role męskie są równie dobre jak kobiece. Bardzo polecam jako nie lekką ale bardzo dobrą rozrywkę.

Iwona 28. grudnia 2013, 19:36

Super film.. Bardzo dynamiczna akcja, trzyma w napięciu. Erotykim bym go nie nazwała na pewno, zdecydoanie jest to thriller. Magdalena Boczarska zagrała świetnie. Polecam, warto zobaczyć.

Ja_cool 28. grudnia 2013, 9:27

Film nawet OK. Ale ciężko się go odbiera. Można było jeszcze trochę nad nim popracować. Stwierdzenie, że jest pełen erotyki i kobiecości jest mocno przesadzone. Nie czuć klimatu filmów tego gatunku (chociażby "BEZ WSTYDU"). Pozytywy: świetna gra Magdaleny Boczarskiej, gra i uroda;-) Julii Pogrebińskiej. Szkoda, że tak krótko grał Krzysztof Stroiński i trochę mało Tomasz Kot no, ale taki był scenariusz. Za całokształt: 6/10.
p.s.
W pierwszych kadrach widać chodniki z kostki wibroprasowanej;-)

Dodaj nowy komentarz W ukryciu

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

21 lipca
16 lipca
9 lipca

Zapowiedzi

Repertuar Kin